Security – ochrona osób i mienia

Bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych kwestii w naszym życiu, dlatego warto o nie zadbać. Dzięki naszym usługom nie musisz się już o to martwić.

Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, tak by czuli się oni bezpieczni w każdym miejscu. Z równym zaangażowaniem podchodzimy do ochrony majątku – wszystkim naszym Klientom gwarantujemy profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań.

Nasi pracownicy poddawani są licznym testem i szkoleniom, więc zawsze są w formie.  Nasza firma odpowiednio zabezpiecza zarówno budynki mieszkalne,  jak i takie, które służą prowadzeniu działalności gospodarczej (biura, hale, magazyny, itd.).

Działamy w oparciu o przepisy Ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 r. i na podstawie wydanej przez MSWiA koncesji Nr L-0347/13 z dnia 24.12.2013.

Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie są osobami niekaralnymi, posiadają wysoką kulturę osobistą i szczególne walory psychofizyczne. W przypadku zadań wymagających szczególnych uprawnień dysponujemy kadrą posiadającą licencje pracownika ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia.

Zakres naszych usług:

Ochrona stacjonarna


Obsługa monitoringu


Grupy interwencyjnie


Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

Potrzebujesz rzetelnej i sprawdzonej firmy, która zagwarantuje Ci najwyższą jakość usług?

Skontaktuj się z nami